آرشیو مطالب
 • بر اساس دسته بندی
 • چطور نوشته های کادر در پرینت اتوکد حذف کنیم؟
  دلیل بوجود امدن این نوشته ها در پلاک نقشه ها استفاده از نسخه های دمو و همچنین استفاده از نسخه های با لایسنس آموزش محصولات Autodesk میباشد.
  مشاهده بیشتر
 • نرم افزار تبدیل فرمت و ورژن فایل های اتوکد 2019
  دانلود Acme CAD Converter 2019 - نرم افزار تبدیل فرمت و ورژن فایل های اتوکد
  مشاهده بیشتر
 • doPDF نرم افزار کاربردی برای تبدیل به فرمت پی دی اف
  doPDF نرم افزار کاربردی برای تبدیل فایل های ورد ( Word ) و اکسل و پاورپوینت به فرمت پی دی اف ( PDF ) با قابلیت سرچ در متن آن می باشد که با کیفیت و سرعت بسیار بالا ، فایل های متنی شما را قابل نمایش در تمامی سیستم های کامپیوتری می کند.
  مشاهده بیشتر
 • دانلود WinRAR v5.50 - نرم افزار فشرده سازی فایل ها
  دانلود WinRAR v5.50 x86/x64 - نرم افزار فشرده سازی فایل ها
  مشاهده بیشتر
 • چگونه یک فایل Word را به PDF تبدیل کنیم ؟
  خیلی از مواقع پیش می آید که شما می خواهید یک فایل Word را تبدیل به PDF کنید تا خواندن و مطالعه آن ساده تر شود. استفاده کردن از فایل های PDF این مزیت را دارد که هر کسی بدون توجه به اینکه از چه نرم افزار پردازشگر متنی استفاده می کند می تواند فایل PDF را باز کرده و محتویات آن را مشاهده کند. از همه مهمتر زماینکه یک فایل Word را به PDF تبدیل می کنید دیگر ناهماهنگی ها و خطاهایی که در نرم افزار پردازشگر متنی Office Word وجود داشت ، دیگر وجود نخواهد داشت ، تبدیل کردن فایل های Word به PDF معمولا برای فایل های Word ای مثل رزومه ها و مستندات مهم از قبیل پروژه های دانشگاهی و غیره انجام می شود. اما برای تبدیل کردن فایل Microsoft Word به PDF انواع و اقسام روش ها وجود دارد که امروز انواع این روش ها را با هم آزمایش می کنیم.
  مشاهده بیشتر
 • نکاتی درباره نرم افزار word (بهم ریختگی فونت ها - تنوین ها عربی - کشیدگی حروف - پسوند PDF)
  یکی از مشکلاتی که کاربران نرم افزار wordزیاد با اون روبرو هستند در موقع جابجایی یک فایل word از یک سیستم به سیستم دیگه هستش که باعث بهم خوردگی فونت نوشته های فایل می شود برای جلوگیری از این کار این مطلب را بخوانید .
  مشاهده بیشتر
 • کاغذ چاپ و تحریر
  کاغذ چاپ و تحریر دانستنی های آن
  مشاهده بیشتر
 • کاغذ 80 گرم
  آنچه از کاغذ تحریر 80 خوب است بدانیم
  مشاهده بیشتر
 • کم کردن حجم فایل ها در نرم افزار اتوکد
  هنگام ترسیم و ویرایش فایل های اتوکد، ممکن است بسیاری از اطلاعات در آن ذخیره شود که دیگر به آن نیازی نیست. به عنوان مثال بلوک هایی که پاک شده اند، استایل های خط و یا استایل های اندازه گذاری که در فایل وارد شده اند، اما چون به آن نیاز نداشتیم، آن ها را پاک کرده ایم. تمام این اطلاعات هر چند در صفحه ی ترسیم ما وجود ندارند، اما در فایل به صورت پنهان ذخیره شده اند. می توان این اطلاعات را که در ترسیم استفاده نشده اند با دستورPurge پاک کرد تا حجم فایل کاهش یابد.
  مشاهده بیشتر
 • لیست قیمت خدمات دفتر فنی پرینتار پاییز 1397
  لیست قیمت خدمات دفتر فنی پرینتار پاییز 1397 خدمات کپی و اسکن و پرینت و پلات نقشه های مهندسی و تصاویر
  مشاهده بیشتر
 • ویروس شورت کات چه مشکلاتی را به وجود میاورد؟
  در سیستم های مختلف این ویروس باعث می شود پس از وارد شدن به فلش مموری یا هنگام وارد شدن به درایوهای کامپیوتر یک آیکون شورت کات مشاهده شود که کاربر را مجبور میکند بر روی آن کلیک کند . رفتار این ویروس به اینگونه است که معمولا پس از کلیک بر روی این شورت کات ، سایر قسمت های سیستم را هم الوده کرده و حتی به اطلاعت شما دسترسی پیدا میکند.وقتی وارد آیکون میشویم یا هیچ کدام از فایل های خود رو مشاهده نمیکنیم.یا در کنار هر فایل تعدادی شورت کار مشاهده میکنیم . یا این ویروس فایل ها را مخفی کرده است. که در این حالت باید فلش را از ویروس پاک کرده و بعد عملیات بازگردانی فایل ها رو انجام بدیم.
  مشاهده بیشتر
 • چگونه با مقیاس مورد نظر خود از نقشه ها در اتوکد پلات بگیریم
  خیلی از کاربران نرم افزار اتوکد زمانی که میخواهند از نقشه های خود پرینت بگیرند و میخواهند این کارو با اسکیل مورد نظر خود انجام دهند دچار مشکل میشوند وحتی مراکز دفاتر فنی نیز ک میخواهند این کار را انجام دهند اپراتورهای آنان از اطلاعات کافی برخوردار نیستند. و مدت زمان زیادی صرف میکنند تا بهنتیجه مطلوب برسند و حتی گاهی با وجود تلاش های زیاد باز هم مقیاس را درست انتخاب نمیکنند.
  مشاهده بیشتر
سبد سفارش
 • هیچ آیتمی در سبد سفارش موجود نیست.